لیزر موی دستگاه تناسلی

لیزر موهای زائد بیکینی

موهای زائد برخلاف کاربردی که در گذشته های دور برای محافظت از بخش های مختلف بدن داشته اند، امروزه عامل دردسر بسیاری از افراد شده اند. در مورد موهای ناحیه تناسلی بحث های زیادی وجود دارد. برخی افراد این موها را برای بهداشت فردی مضر دانسته و برخی دیگر این موها را برای جلوگیری از بیماری ها و عفونت ها لازم می دانند. به همین دلیل لیزر موهای زائد بیکینی موافقان و مخالفان مختلفی دارد. در حقیقت حذف موهای ناحیه واژن یک انتخاب شخصی بوده و مزیتی برای سلامتی ندارد. اما رعایت نکات بهداشتی در هر دو حالت وجود و عدم وجود مو در این ناحیه باعث جلوگیری از ابتلا به بیماری های مختلف می شود.

اما حذف موهای ناحیه بیکینی به راحتی بقیه قسمت های بدن نیست. به این علت که پوست حساسی دارد و خیلی از افراد با شیو کردن دچار حساسیت و جوش در این ناحیه می شوند. علاوه براین، اپیلاسیون این ناحیه همراه با درد فراوانی است. به همین دلیل لیزر مو بهترین گزینه برای راحت شدن از شر موهای زائد بیکینی می باشد. در این مقاله شما را با مسائل مختلف لیزر موهای بیکینی آشنا می کنیم.

لیزر موهای بیکینی خوب است یا بد؟

در مطالب قبلی نیز در مورد مضر بودن یا نبودن لیزر موهای زائد برای بدن صحبت کرده بودیم. اگر می خواهید اطلاعات کاملی در مورد فواید، مضرات، دستگاه ها و سوالاتی که در مورد لیزر موهای زائد متداول است به دست آورید، روی این لینک کلیک کنید: تقریبا همه چیز در مورد لیزر موهای زائد

اما در مورد ناحیه تناسلی به طور اختصاصی باید بگوییم که لیزر مو هیچ گونه اثر مخربی برای بدن شما ندارد. زیرا فقط لایه سطحی و میانی پوست و فولیکول مو را درگیر می کند. در نتیجه گفته هایی مانند اینکه لیزر موهای زائد بیکینی باعث ناباروری و یا سرطان رحم و تخمدان می شود افسانه ای بیش نیست.

لیزر موی زائد واژن

لیزر موهای ناحیه تناسلی چگونه انجام می شود؟

برای انجام لیزر موهای ناحیه تناسلی در ابتدا باید آن را به طور کامل شیو کرده و سپس به کلینیک زیبایی برای انجام لیزر مراجعه نمائید. در این روش درمانی بیماران باید بر روی تختی که برای انجام این کار تعبیه شده دراز بکشند و برای انجام لیزر آماده شوند.  در این حالت اپراتور دستگاه را بر ناحیه بیکینی حرکت داده و پشت سر هم شات می زند. با این کار اشعه ای که از دستگاه منتشر شده ریشه و فولیکول های مو را نشانه میگیرد و آنها را به طور کامل میسوزاند و از بین می برد. دقت داشته باشید که برای جلوگیری از ایجاد هر گونه عوارض باید به کلینیک یا مطب های معتبر مراجعه کنید و از استاندارد بودن دستگاه های آن ها مطمئن شوید.


در مطب پوست و مو و زیبایی روژا لیزر موهای زائد بیکینی توسط اپراتور آموزش دیده و حرفه ای و با استفاده از دستگاه الکس دایود با کولینگ بسیار قوی انجام می شود. پیشنهاد می کنیم اگر در انتخاب محل مناسب برای انجام لیزر تردید دارید، حتما از مطب روژا حضوری بازدید کنید و از مشاوره رایگان پزشک متخصص بهره مند شوید. برای رزرو وقت ویزیت فرم زیر را پر کنید.


لیست قیمت لیزر موهای زائد نواحی مختلف صورت و بدن

چقدر باید به لیزر موهای زائد واژن ادامه دهیم؟

تبلیغات در مورد دائمی بودن لیزر مو توقعی در افراد ایجاد کرده است که انتظار دارند بعد از انجام جلسات لیزر تا آخر عمر دیگر موی زائدی روی بدن خود نبینند. اما واقعیت اینطور نیست. لیزر تا حد بسیار زیادی (گاها تا ۹۵%) موهای زائد را از بین می برد اما این به این معنا نیست که دیگر لازم نیست انجام لیزر را تکرار کنید. به طور کلی پزشکان ۶ جلسه درمانی مداوم را برای رسیدن به نتیجه دلخواه توصیه می کنند.

بعد از انجام این جلسات به صورت به موقع، دیگر نیاز به انجام ماهانه لیزر ندارید و بعد از انجام جلسات تکمیلی هر ۳ تا ۴ ماه یک بار به مرحله ای می رسید که سالی ۱ یا ۲ بار نیاز به تکرار لیزر خواهید داشت. که البته واقعا در برابر روش های دیگر که حداقل هر ۲ هفته یک بار انجام شوند، لیزر واقعا دائمی محسوب می شود.

 

لیزر موهای واژن

نتیجه لیزر موهای بیکینی

اگر میخواهید که نتیجه لیزر موهای زائد بیکینی خود را در سریعترین زمان ممکن مشاهده نمائید در وهله اول باید جلسه مشاوره ای با پزشک مربوطه تشکیل دهید تا او نسبت به وضعیت پوست و موی بدن شما آگاهی کاملی بدست آورد و سپس دستگاهی متناسب با آن را برای خلاصی از شر موهای زائد پیشنهاد دهد. اما به طور کلی افرادی که از این روش استفاده کرده اند اذعان دارند که چیزی حدود یک سال زمان نیاز دارند تا به طور کلی هیچ مویی را در ناحیه مورد نظر مشاهده نمایند. البته کرک های نازک و کمرنگ وجود خواهند داشت که دیده نمی شوند و اهمیتی ندارد.

نکته اینجاست که هیچ کدام از جلسات درمانی را نباید از دست بدهید. همچنین دستگاهی که برای انجام لیزر موهای واژن استفاده می کنید هر چقدر که از کیفیت و میزان نفوذ بالاتری بهره مند باشد شما را در رسیدن به نتیجه دلخواه یاری می نماید.

منبع : مطب زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط