بعد از لیزر موهای زائد چه اتفاقی می افتد؟

وقتی استفاده از لیزر را برای خلاصی از شر موهای زائد خود انتخاب می کنید، مطمئنا سوالات بسیار زیادی در این راستا وجود دارد که ذهن شما را به خود مشغول می کند. از همین رو باید بدانید که برای دریافت نتیجه بهتر عوامل زیادی موثر خواهد بود که مراقبت های بعد از لیزر از جمله شایع ترین و بهترین آنها به حساب می آید. به همین واسطه در نظر داریم در این زمینه توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم تا با آگاهی بیشتر به سراغ بهره گیری از این روش رفته و خود را از شر موهای زائد خلاص نمائید.

بعد از لیزر موهای زائد چه اتفاقی می افتد؟

یکی از شایع ترین سوالاتی که افراد پس از مراجعه به دکتر برای خلاصی از شر موهای زائد با استفاده از لیزر مطرح می کنند این است که چه اتفاقی بعد از لیزر موهای زائد رخ می دهد؟ باید بدانید که پس از لیزر موهای زائد به مدت ۱۰ روز همه چیز روال عادی خود را طی می کند و موها همانند قبل رویش خود را از سر میگیرند. اما پس از گذشت ۱۰ روز شاهد تغییراتی در ناحیه مورد نظر خواهید بود و مشاهده می کنید که موها کم کم در حال ریزش هستند و حداقل بخشی از ناحیه مورد نظر عاری از هرگونه مو می باشد. این مسئله می تواند شروع روند درمانی شما و رسیدن به نتیجه دلخواه به حساب آید.

تغییر رنگ پوست بعد از لیزر مو

وقتی افراد دستگاه لیزر را برای خلاصی از شر موهای زائد انتخاب می کنند باید به این مسئله آگاه باشند که امکان بروز هرگونه اتفاق وجود دارد که تغییر رنگ پوست از جمله شایع ترین آنها می باشد. این تغییرات که اغلب به نوعی واکنش پوست در برابر اشعه لیزر می باشد کاملا موقتی بوده و در صورتی که افراد مراقبت های بعد از لیزر که توسط پزشک توصیه می شود را رعایت نمایند به زودی از شر آن خلاص می شوند. استفاده از لوسیون ها، کرم های ضد آفتاب و البته پمادهای توصیه شده تاثیر بسیار زیادی در سرعت بخشیدن به روند بهبودی خواهد داشت.

تغییر رنگ پوست بعد از لیزر مو

 

جوانسازی پوست بعد از لیزر

آن دسته از افرادی که استفاده از لیزر را برای خلاصی از شر موهای زائد انتخاب می کنند به خوبی میدانند که لیزر تاثیر بسیار زیادی بر لایه های زیرین پوستی داشته و علاوه بر اینکه با تاثیرگذاری بر فولیکول های مو، آنها را از بین می برد، در نهایت پوستی زیبا و شاداب و با طراوت را نیز به افراد هدیه می دهد. اما نکته اینجاست که برای رسیدن به چنین خواسته ای باید پزشکی متخصص و باتجربه و البته آشنا به ساختمان پوست و موی خود را پیدا کنید. مطمئنا هر چقدر پزشک مربوطه توانایی های بیشتری داشته باشد رسیدن به نتیجه دلخواه نیز امکانپذیرتر خواهد شد.

لیزر موی پا

منبع : کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط