نخ لیفت چیست

نخ لیفت چیست

اگر به دنبال رسیدن به زیبایی با استفاده از انواع روش های لیفتینگ هستید، باید بدانید که این روزها نکات بسیار زیادی وجود دارد که قبل از انجام این عمل باید به آن توجه داشته باشید. از جمله این نکات، نخ لیفت مورد استفاده در کلینیک زیبایی می باشد. همانطور که میدانید این روزها نخ لیفت در مدل ها، جنس ها و برندهای مختلف در بازار موجود می باشد که این مسئله کار را برای انتخاب افراد سخت می کند. از همین رو در ادامه این مقاله توضیحاتی در اینکه نخ لیفت چیست ، انواع نخ و مزایا و معایب آن را خدمت شما ارائه خواهیم داد. با ما همراه باشید.

نخ لیفت چیست ؟

لیفت با نخ از بهترین روش های رفع افتادگی پوست و همچنین محرک کلاژن سازی پوست است. در این روش نخ های غیر قابل مشاهده در بافت زیر پوست به کار برده می شود که باعث بالا کشیده شدن پوست و کلاژن سازی بهتر پوست میشود، در نتیجه جوانی و رفع چین و چروک های پوست را به دنبال خواهد داشت. اما تاکنون این فکر به ذهنتان خطور کرده که نخ لیفت از چه جنسی بوده و چه عملکردی از خود دارد؟ مطمئنا این سوال بسیاری از افرادیست که تمایل دارند با استفاده از این روش جوانی و زیبایی را به پوست خود برگردانند.

عملکرد نخ لیفت بر روی صورت

 انواع نخ های لیفت

امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در علم و تکنولوژی رخ داده این امکان وجود دارد که افراد با توجه به نیاز خود انواع نخ لیفت را تهیه کنند. PDO که مخفف کلمه پلی دی اکسانن است نوعی نخ تک رشته است که در طی سال های گذشته طرفداران بسیار زیادی را به سمت خود جذب کرده است. این نخ ها قابلیت جذب دارند که از جمله مهمترین دلایل بهره گیری از این نخ توسط پزشکان می باشد. نخ های دندانه دار از جمله دیگر نخ لیفت می باشند که با در اختیار داشتن چند قلاب میکروسکوپی در طول نخ به درون پوست متصل شده و از بافت ها حمایت می کند.

نخ لیفتینگ پوست

مزایا و معایب استفاده از نخ لیفت چیست

همانطور که میدانید هر روش درمانی و البته زیبایی همواره با مزایا و معایبی همراه است. همین مسئله باعث می شود افراد برای بهره گیری از آنها مقایسات بسیار زیادی را صورت دهند. این مسئله در رابطه با نخ لیفت نیز صدق می کند.

مزایا:

  • منجر به جوانسازی، کشیدن پوست، افزایش ضخامت پوست و سفت شدن پوست می شود.
  • حالت ارتجاعی و الاستیسیته پوست را بهبود می بخشد.
  • بسیار مقرون به صرفه می باشند
  • هیچگونه درد و ناراحتی را برای افراد به بار نمی آورند.

معایب:

  • درد
  • تورم
  • کبودی
  • ایجاد ضایعه پوستی
  • بروز عفونت

نخ لیفت صورت

هزینه های لیفت بدن

اگر به دنبال استفاده از نخ برای لیفت بدن هستید باید برای انجام این کار نسبت به هزینه های آن آگاهی پیدا کنید. این مسئله کمک می کند تا با توجه به بودجه خود در مسیر رسیدن به زیبایی قدم بردارید. اما با اینحال باید بدانید که عواملی همچون جنس نخ مورد استفاده، ناحیه ای که برای لیفت در نظر گرفته اید، موقعیت جغرافیایی کلینیک، تجهیزات و خدماتی که از جانب کلینیک ارائه می شود در تعیین هزینه نهایی دخالت دارد. نکته دیگر اینجاست که نباید از دستمزد پزشک غافل شوید. هر چقدر توانایی، تخصص، مهارت و تجربه پزشک بیشتر باشد مسلما هزینه ها نیز به همان نسبت افزایش پیدا می کند.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

14+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط