لیفتینگ صورت

لیفتینگ صورت چیست

امروزه در دنیایی زندگی می کنیم که به واسطه پیشرفت هایی که در علم و تکنولوژی رخ داده، روش های بسیار زیادی برای رسیدن به آن زیبایی که در ذهن دارید معرفی شده است. روش ها لیفتینگ صورت، که معمولا در بین افراد میان ۴۰ الی ۶۰ ساله رواج دارد به منظور برداشتن چربی اضافی، سفت کردن عضلات زیرین و کشیدن پوست صورت و گردن و… صورت می گیرد. نکته اینجاست که پیشرفت علم و تکنولوژی باعث شده تا دستگاه های متفاوت زیادی توسط پزشکان برای محقق کردن خواسته افراد مورد استفاده قرار گیرد. با توجه به انواع مختلف این دستگاه ها در نظر داریم در ادامه این مقاله توضیحاتی در این راستا توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

لیفت صورت با نخ

دستگاه لیفتینگ صورت

یکی از دستگاه هایی که در لیفتینگ صورت مورد استفاده قرار می گیرد هایفو نام دارد. هایفو که این روزها جزء بهترین دستگاه های حال حاضر برای جوانسازی، برطرف کردن چین و چروک ها و… به حساب می آید. به گونه ای عمل می کند که با ارسال امواج اوتراسوند که همان امواج مافوق صوت می باشد لیفت صورت را به انجام می رساند. در رابطه با نحوه عملکرد این دستگاه باید بدانید که پزشکان و متخصصان دستگاه را بر ناحیه دلخواه قرار داده و با متمرکز کردن و تاباندن امواج، گرمایی موضعی در آن ناحیه ایجاد می کنند.

این امواج خود را به نقاط عمیق پوست و بافت زیرین میرساند و با تحریک کلاژن های قدیمی و بازسازی آنان، پوستی جدید، صاف و البته شفاف را برای افراد پدید می آورند. نکته اینجاست که دستگاه هایفو نباید با پوست تماس مستقیم داشته باشد و حداقل ۳ میلی متر باید فاصله داشته باشد. در غیر این صورت میتواند عوارضی را برای افراد پدید آورد.

نحوه لیفت صورت با نخ کانولا

نحوه استفاده از دستگاه لیفتینگ

 اگر در نظر دارید که از دستگاه لیفتینگ صورت برای رسیدن به پوستی زیبا و البته عاری از هرگونه چین و چروک استفاده نمائید. باید به پزشکی متخصص و با تجربه مراجعه کنید. در واقع پزشکان برای اینکه بتوانند با استفاده از دستگاه هایفو افراد را به خواسته شان برسانند در ابتدا باید بیمار را بر روی تختی بخوابانند و با تاکید بر حفظ آرامش آنها، عملیات لیفتینگ را آغاز نمایند. در این روش پزشک دستگاه را به نزدیکی پوست قرار داده و چیزی حدود ۳۰ الی ۴۵ دقیقه آن را همچون سونوگرافی به آرامی بر روی پوست در جهات مختلف به حرکت در می آورد. این حرکات هیچ دردی را برای افراد به همراه نداشته از همین رو هیچ نیازی به بیهوشی و بی حسی نیز ندارد.

لیفت صورت با نخ های کانولا

قیمت دستگاه لیفتینگ

یکی از مهمترین مسائلی که ذهن پزشکان و متخصصان را به خود مشغول می کند قیمت دستگاه زیبایی لیفتینگ می باشد. باید بدانید که عوامل زیادی در تعیین هزینه تاثیرگذار است. از جمله آن میتوان به برند دستگاه، کارآیی و ویژگی های مثبت آن و همچنین قابلیت های آن اشاره کرد. مسلما هر چه کیفیت و کارآیی محصول انتخابی شما بیشتر باشد هزینه نهایی نیز به همان نسبت افزایش پیدا خواهد کرد. از همین رو توصیه می شود در ابتدا در سایت های مختلف نسبت به ویژگی های تمامی محصولات آگاهی پیدا کرده و سپس اقدام به خرید نمائید.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط