What is Plasma Jet Face

پلاسما جت صورت چیست

پلاسما جت صورت روشی است که پزشکان از آن برای احیای بافت های پوست به صورت عمیق استفاده می نمایند. در واقع این میل به زیبایی و داشتن پوستی شفاف در وجود همه ما قرار دارد، خوشبختانه امروزه پلاسما جت صورت به راحتی و بدور از هرگونه عمل جراحی و یا برشی این مشکل را برطرف می سازد. در این مقاله به بررسی اینکه پلاسما جت صورت چیست و برای پوست چه فوایدی دارد ؟

پلاسما جت صورت چیست

این روش که اغلب طولانی و تقریبا دائمی است، باعث می شود تا افراد از جوانی پوست خود نهایت لذت را ببرند. پزشکان برای انجام این عمل در ابتدا، نقاطی را تعیین کرده و سپس با دستگاه مخصوصی که در اختیار دارند، سوختگی را ایجاد می کنند. این سوختگی که در لایه های سطحی انجام می گیرد و در نهایت با جمع شدن پوست، افراد را به خواسته شان می رساند.

روش پلاسما جت برای لک صورت چیست

اگر در نظر دارید که از شر لک صورت خود خلاص شوید، یکی از بهترین روش هایی که پیش روی شما قرار دارد، پلاسما جت می باشد. در واقع در این روش پزشکان تلاش می کنند تا با سوزاندن نقاط لک شده پوست، به تحریک لایه های زیرین پرداخته و با از بین بردن پوست های مرده، پوستی زیبا، شاداب و جوان را به افراد هدیه دهند. دقت داشته باشید که در صورتی که بتوانید مراقبت های بعد از عمل را با نهایت دقت به سرانجام برسانید میتوانید این اطمینان را داشته باشید که در مدت یک هفته پس از انجام پلاسما جت صورت، پوست شما ترمیم یافته و زیبایی مد نظر به سراغتان آمده است.

پلاسما جت برای لک صورت

پلاسما جت پلک چشم

استفاده از پلاسما جت در پلک چشم یکی از شایع ترین مواردی است که افراد برای رسیدن به زیبایی به سراغ بهره گیری از آن میروند. در این روش که همانند سایر موارد گفته شده، سوختگی بسیار سطحی را در لایه های پوستی ایجاد می کند باعث می شود تا لایه های زیرین پوست تحریک شده و پس از مدتی علاوه بر از بین رفتن خطوط به وجود آمده، پوست را جمع کرده و در نهایت افتادگی پلک چشم را نیز درمان نماید. کسانی که از این روش بهره مند شده اند اذعان داشته اند که تنها پس از گذشت یک هفته نتیجه مورد نظر نمایان شده است. اما دقت داشته باشید که انجام این عمل حتما باید توسط پزشکی متخصص و باتجربه صورت گیرد.

پلاسما جت دور چشم

پلاسا جت برای خط خنده

همه ما با ورود به سنین میانسالی با چین و چروک هایی بر روی صورت روبرو می شویم. خط خنده نیز از جمله این مشکلات می باشد که هر چند امروزه افراد زیادی در سنین جوانی نیز با آن روبرو می شوند. این مشکل هر چند که به ظاهر خیلی آزاردهنده است. اما باید بدانید که روش های بسیار زیادی از جمله پلاسما جت به راحتی میتواند آن را برطرف کرده و شما را به صورتی جذاب و زیبا برساند. برای بهره گیری از این روش در ابتدا باید به سراغ انتخاب پزشکی متخصص و باتجربه مراجعه نمائید. او با توجه به بررسی ها و آزمایشات گسترده ای که در این راستا انجام میدهد کمک می کند تا افراد بدور از هرگونه آسیب و البته عوارضی نتیجه مورد نظر خود را بدست آورد.

پلاسما جت برای خط اخم

ظهور خط اخم همراه با ورود به میانسالی یکی از شایع ترین اتفاقاتی است که برای افراد رخ می دهد. هر چند که امروزه روش هایی همچون بوتاکس، ژل فیلر، پی آر پی و… وجود دارد و میتواند افراد را به خواسته شان برساند. اما پلاسما جت از جمله روش هایی است که توانسته در طی سال های گذشته علاقمندان زیادی را به واسطه نتایج خوب خود به سمت خود جذب نماید. در این روش خط خنده سوزانده شده و به مرور زمان با جمع شدن پوست آن نواحی؛ افراد میتوانند در کمترین زمان ممکن شاهد پوستی جوان و البته شاداب باشند. دقت داشته باشید رسیدن به این خواسته در صورتی که به کلینیکی مجهز مراجعه نمائید کاملا امکانپذیر و قابل دسترس است.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

1+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط