What is Plasma Jet

پلاسما جت چیست

امروزه اکثر افراد در زندگی خود در حال پیروی کردن از یک عادت نادرست می باشند. از جمله این عادات میتوان به مصرف سیگار، قرار گرفتن زیر نور خورشید به مدت طولانی و حتی آلاینده های محیطی از جمله این موارد هستند که علاوه بر به خطر انداختن سلامت جسمی، سلامت پوست را نیز خدشه دار می کنند. خوشبختانه امروزه راه حل های بسیار زیاد و البته موثری پیش روی ما قرار گرفته است که پلاسمت جت از جمله بهترین آنها به شمار می آید، در این مقاله به بررسی این که پلاسما جت چیست و تاثیر آن بر روی پوست صورت چگونه است، می پردازیم.

از همین رو باید بدانید که حالت چهارم ماده را پلاسما می گویند که در یونیزاسیون سلولی نقش موثری ایفا می کند. در واقع در این روش، لایه های سطحی که از آن با عنوان اپیدرم نیز یاد می شود از حالت جامد به گاز تبدیل خواهند شد و منجر به جمع شدن لایه های تحتانی پوست می شود. برای آگاهی بیشتر در این رابطه با ما همراه باشید.

لیفت پوست با پلاسما جت چیست

پلاسما جت یکی از جدیدترین روش ها و تکنولوژی هایی است که افراد از آن در جنبه های مختلف زیبایی بهره میگیرند. در این روش پزشکان تلاش می کنند با سوزاندن نقاط ریزی که در کنار هم ایجاد کرده اند، لایه های سطحی پوست را آسیب رسانده و بدور از هرگونه باقی گذاشتن اسکار، آنها را جمع تر نمایند. نکته اینجاست با این کار، تنها در عرض یک هفته، پوست ترمیم یافته و عمق خطوط کمتر شده و در نتیجه پوست ناحیه مربوطه لیفت می شود. معمولا برحسب نوع نیاز پوست و جنس هر پوست جلسات بین سه تا چهار جلسه و با فواصل یک تا دو ماه تکرار می شود. مسئله مهم این است که برای رسیدن به نتیجه مطلوب حتما باید به پزشکانی متخصص و باتجربه مراجعه نمائید.

لیفت پوست با پلاسما جت چیست

درمان افتادگی پلک با پلاسما جت چیست

یکی از شایع ترین کاربردهای پلاسما جت، بهره گیری از آن در درمان افتادگی پلک می باشد. این روش که بدور از هرگونه جراحی، بیهوشی و درد و خونریزی انجام میگیرد، کمک می کند تا پوست های ناحیه پلک در مدت کوتاهی جمع شده و از بین بروند. در واقع در این روش پزشکان تنها به ۲۰ دقیقه زمان نیاز دارند. در لیفت پلک با پلاسماجت از ۲ تکنیک اسکن کردن و نقطه به نقطه استفاده میشود. نکته قابل توجه این است این خطوط ایجاد شده در مدتی کوتاه از بین رفته و همه چیز به حالت اولیه برمیگردد. اما دقت داشته باشید که حتما قبل از هرگونه اقدام با پزشک مربوطه جلسه مشاوره ای را ترتیب دهید.

درمان افتادگی پلک بدون جراحی

ماندگاری پلاسما جت چه مدت است ؟

وقتی در نظر میگیرید که از روش پلاسما جت برای رسیدن به پوستی صاف، زیبا و عاری از هرگونه مشکل بهره گیرید، مطمئنا مسائل زیادی وجود دارد که باید به آن اهمیت دهید که ماندگاری پلاسما جت از جمله این موارد می باشد. این روزها اکثر روش های زیبایی، تاریخ انقضا دارند، همین مسئله باعث می شود تا افراد برای بهره گیری از این روش ها به این مسئله اهمیت دهند. در رابطه با ماندگاری پلاسما جت باید بدانید که اغلب چیزی حدود دو الی سه سال می باشد. که پس از آن برای ترمیم به کلینیک های زیبایی مراجعه نمائید. این کار باعث می شود تا افراد همواره صورتی صاف و عاری از چین و چروک در اختیار داشته باشند.

ماندگاری پلاسما جت چه مدت است ؟

هزینه پلاسما جت چقدر است ؟

آگاهی از هزینه پلاسما جت را میتوان مهمترین مسئله ای دانست که افراد باید به آن اهمیت دهند. در این روش هر چند که عوامل مختلفی در تعیین هزینه نهایی دخیل است. اما نباید این مسئله را نادیده بگیرید که با هزینه ای ارزان و دور از کیفیت مناسب، عوارضی ناگواری را برای خود به همراه آورید. در واقع شما باید برای انجام عمل پلاسما جت به تخصص، مهارت، تجربه و آگاهی پزشک و همچنین موقعیت جغرافیاییی کلینیک، تجهیزات و کیفیت خدمات آن توجه نمائید. زیرا هر کدام از این موارد به صورت جداگانه بر روی هزینه نهایی تاثیرگذار خواهد بود. به همین دلیل اکثرا توصیه می شود قبل از هرگونه اقدام جلسه مشاوره ای با پزشک مربوطه ترتیب داده و نسبت به تمامی مسائل موجود اطلاعات لازم را بدست آورید.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط