هزینه مزوتراپی چقدر است

هزینه مزوتراپی چقدر است

امروزه مزوتراپی یکی از بهترین و نتیجه بخش ترین روش هایی است که پزشکان با استفاده از آن افراد را به خواسته شان می رسانند. مزوتراپی که تلفیقی از ویتامین ها، داروها و مواد مغذی محرک پوست و مو با سوزن های بسیار ریز می باشد کمک می کند تا افراد تحرکاتی را در لایه های زیرین پوست و موی خود ایجاد کرده و مشکلات به وجود امده را با روشی کاملا غیرتهاجمی از بین ببرند. اما نکته اینجاست که هزینه مزوتراپی از جمله مهمترین مسائلی است که در این رابطه ذهن بیماران را به خود مشغول می کند. از همین رو باید بدانید مسائل بسیار زیادی در این زمینه دخیل هستند که که در این مقاله به بررسی و معرفی آنان می پردازیم.

نحوه محسابه هزینه مزوتراپی

همانطور که گفته شد عوامل بسیار زیادی در تعیین هزینه نهایی مزوتراپی دخیل است. که از جمله این عوامل میتوان به پزشک، کلینیکی که برای انجام عمل به آن مراجعه می نمائید و همچنین موادی که مورد استفاده قرار می گیرد اشاره کرد. هر کدام از این عوامل با توجه به بودجه ای که برای انجام این عمل در نظر گرفته اید می تواند متفاوت باشد اما باید بدانید که آگاهی از هزینه ها قبل از هر گونه اقدام مهمترین مسئله اییست که باید به آن اهمیت دهید. مطمئناً هر چقدر کیفیت خدمات ارائه شده در بالاترین سطح قرار داشته باشد رسیدن به نتیجه مطلوب بدون هیچ نگرانی میسر می شود و این مسئله مسلماً هزینه بالاتری را با خود به همراه دارد.

قیمت مزوتراپی بدن

نقش کلینیک در هزینه مزوتراپی

یکی از عوامل تاثیرگذار در هزینه مزوتراپی، کلینیکی است که برای انجام این عمل انتخاب می نمائید. باید بدانید که موقعیت جغرافیایی کلینیک تاثیر بسیار زیادی در تعیین هزینه نهایی خواهد داشت. زیرا هر چقدر که نواحی بالای شهر مراجعه می کنید هزینه ها نیز به همان نسبت افزایش پیدا می کند. نکته دیگر به کیفیت خدمات و همچنین تجهیزات و موادی که در مزوتراپی مورد استفاده قرار میگیرد ارتباط دارد. در واقع هر چقدر محلول مزوتراپی که از ان استفاده می شود حاوی مواد باکیفیت تر و البته سازگارتر با بدن و همچنین از برندی معتبرتر باشد مسلما هزینه ها نیز به همان نسبت افزایش پیدا می کند. از همین رو ترتیب دادن جلسه مشاوره ای با پزشک مربوطه کمک می کند تا نسبت به تمامی موارد موجود آگاهی لازم را بدست آورید.

هزینه مزوتراپی پوست بدن

دستمزد پزشک برای مزوتراپی

اگر بخواهیم به دستمزد پزشک برای مزوتراپی اشاره کنیم. باید بدانید که نمیتوان رقم دقیقی را برای انجام این عمل معین کرد. زیرا موارد بسیار زیادی در این راستا دخالت دارد. که از جمله میتوان به تخصص، مهارت و البته تجربه پزشک اشاره کرد. مسلما پزشکی که چندین سال در این راستا فعالیت داشته به خوبی میداند که چه نقاطی را برای تزریق و در نهایت دریافت نتیجه بهتر انتخاب نمائید و حتی از بروز هرگونه عوارض جلوگیری به عمل آورد. اگر میخواهید نسبت به این مسئله آگاهی پیدا کنید باید به کلینیک های مختلف مراجعه کرده و یا افرادی را که سابقه همکاری با پزشک مورد نظرشما را داشته اند پیدا کنید و از تجربیات و نظرات آنها بهره مند شوید.

هزینه مزوتراپی پوست پا

هزینه های بعد از مزوتراپی

نکته ای که در رابطه با مزوتراپی وجود دارد این است که انجام این عمل با توجه به میزان آسیبی که افراد متحمل شده اند میتواند متفاوت باشد. همین مسئله هزینه های متفاوتی را برای آنها به همراه خواهد داشت که از جمله آنان میتوان به هزینه های بعد از مزوتراپی نیز اشاره کرد. این هزینه ها هر چند در مقابل با سایر هزینه های این عمل ناچیز بوده و اما با اینحال افراد پس از اتمام دوره درمام باید از کرم ها، محلول ها و مواد تقویت کننده ای برای پوست خود استفاده نمایند تا دوباره مشکلات گذشته گریبانگیر آنها نشود. همچنین ماندگاری محلول مزوتراپی چیزی حدود ۶ الی ۱۲ ماه می باشد که پس از آن برای ترمیم باید به کلینیک مربوطه مراجعه نمایند.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

1+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط