لیزر موهای سفید

لیزر موهای زائد در طی چندین سال گذشته طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. این مسئله به آنها کمک می کند تا علاوه بر اینکه از شر موهای زائد خود خلاص شوند، پوستی صاف و زیبا نیز در اختیار داشته باشند. برای اینکه بتوان به چنین خواسته ای رسید در وهله اول باید پزشکی متخصص و باتجربه و البته دستگاهی متناسب با پوست خود انتخاب نمائید. امروزه لیزر موهای سفید هر چند که خیلی در میان مردم متداول نیست اما همواره نکاتی در این رابطه وجود دارد که باید نسبت به آن آگاهی پیدا کنید. در ادامه این مقاله به بررسی این موضوع میپردازیم. با ما همراه باشید.

نحوه لیزر موهای سفید

برای انجام این کار در وهله اول باید پزشکی متخصص و با تجربه را انتخاب نمائید تا با نحوه لیزر موهای سفید آشنایی داشته باشد. در واقع این پزشک است که میتواند با نحوه درست قرار گیری دستگاه لیزر شما را به خواسته تان برساند. اما به طور کلی برای انجام لیزر موهای سفید پزشکان و متخصصان فعال در این زمینه، دستگاه را بر روی ناحیه مورد نظر قرار داده و با فشردن پدال، اشعه ای از دستگاه لیزر خارج شده و بدون اینکه به پوست آسیب برساند و یا آن را تحت تاثیر قرار دهد خود را به فولیکول های مو میرساند و آنها را از بین می برد. دقت داشته باشید که برای دریافت نتیجه دلخواه باید فاصله ای میان دستگاه و پوست افراد وجود داشته باشد. همچنین میزان درجه دستگاه لیزر با توجه به نوع و رنگ پوست افراد متفاوت می باشد.

لیزر موهای سفید

ماندگاری لیزر موهای سفید

هنگامی که افراد تصمیم به لیزر موهای سفید می گیرند سوالات زیادی ذهن آنها را به خود مشغول می کند از جمله اینکه ماندگاری لیزر موهای سفید چقدر است؟ باید بدانید عوامل زیادی در ماندگاری آن تاثیر دارد. اینکه افراد از چه دستگاهی استفاده می کنند و یا اینکه به چند جلسه درمانی برای خلاصی از شر موهای زائد خود نیاز دارند تاثیر بسیار زیادی در روند نتیجه گیری خواهد داشت. اما باید بدانید به طور کلی افراد باید ۶ جلسه را به طور مداوم برای دریافت نتیجه طی نمایند و سپس به صورت پراکنده برای تثبیت نتیجه حاصل شده به کلینیک مربوطه مراجعه نمایند. دقت داشته باشید که این تعداد جلسه با توجه به ناحیه ای که مورد لیزر قرار می دهید متفاوت می باشد.

هزینه لیزر موی سفید

یکی از مهمترین مسائلی که افراد در رابطه با لیزر موی سفید به آن می پردازند هزینه انجام آن است. باید بدانید که عوامل بسیار زیادی در تعیین هزینه نهایی دخیل می باشد که از جمله آن میتوان به موقعیت جغرافیایی کلینیک، تخصص، مهارت، تجربه و توانایی پزشک مربوطه، تجهیزات و خدماتی که در کلینیک ارائه می شود و همچنین ناحیه ای که برای لیزر استفاده می کنید اشاره کرد. هر چند  که دستگاهی که در کلینیک مورد استفاده قرار میگیرد تاثیر بسیار زیادی در تعیین هزینه نهایی خواهد داشت. باید بدانید هر چقدر کیفیت خدمات ارائه شده بیشتر باشد هزینه نهایی به همان نسبت نیز افزایش پیدا می کند.

هزینه لیزر موی سفید

نتیجه لیزر موهای زائد سفید

هر چند که اغلب افرادی که دارای موهایی سیاه و البته زبر هستند به سراغ لیزر موهای زائد خود می روند و نتیجه ای به مراتب سریع تر و البته دلخواه تر دریافت می کنند/ اما باید بدانید که لیزر موهای سفید چند سالیست که بسیار باب شده و افراد به سراغ بهره گیری از آن میروند. در واقع افراد پس از اولین جلسه درمانی میتوانند اطمینان داشته باشند که پس از گذشت یکسال و زمانی که تمامی جلسات درمانی را بدون تاخیر طی نمایند نتیجه دلخواه برای آنها حاصل خواهد شد. اما با اینحال توصیه می شود برای دریافت نتیجه بهتر قبل از انجام هرگونه اقدامی با پزشک مربوطه مشورت کرده و سوالات و هرگونه ابهامی که در این راستا وجود دارد را برطرف نمایند.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

2+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط